top of page

O Firmie

Jesteś na stronie firmy Rydwan, a to oznacza, że szukasz trwałej, solidnie wykonanej przyczepy. Zapewniamy - lepiej nie mogłeś trafić - produkcją przyczep zajmujemy się od 1998 roku, a nasze wieloletnie doświadczenie - zobowiązuje. Od początku działalności głównym celem naszej firmy jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości oferowanych przez nas przyczep.

W procesie produkcyjnym wykorzystujemy precyzyjne maszyny sterowane komputerowo, a od 2015 roku posiadamy nowoczesne zrobotyzowane podwójne stanowisko do spawania przyczep.

Kolejnym olbrzymim krokiem w rozwoju naszej firmy był zakup automatycznej linii laserowej do cięcia i tłoczenia blach, wykorzystywanych przy produkcji przyczep.

Z niewielkiej firmy zmieniliśmy się w czołowego producenta polskich przyczep najwyższej jakości. Marka RYDWAN rozpoznawana jest nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju Produkujemy przyczepy jednoosiowe i dwuosiowe lekkie o DMC od 400 do 750 kg, przyczepy z hamulcem najazdowym jednoosiowe o DMC od 450 do 1800 kg oraz przyczepy ciężarowe od 1400 kg do 3500 kg DMC.

Wykorzystujemy do produkcji wyłącznie oryginalne podzespoły. Wysoką jakość i gwarancję bezpieczeństwa potwierdzają uzyskane przez firmę Rydwan polskie i europejskie homologacje.

Zajmujemy się również produkcją i naprawą plandek. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy pełen serwis naszych przyczep, również pogwarancyjny Zapraszamy do odwiedzin naszej siedziby lub jednego z naszych punktów sprzedaży w kraju i za granicą. Pełna lista naszych przedstawicieli znajduje się na stronie www.rydwan.eu Katalog przedstawia wybrane modele przyczep, a prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

bottom of page